Kartágo tours, www.kartagotours.sk, CK Kartágo tours cestovná kancelária

CK Kartágo tours cestovná kancelária

Vážení zákazníci, milí priatelia,

ďakujeme Vám za priazeň i za dôveru, ktorú nám preukazujete už mnoho rokov. Sme radi, že si Vašu dovolenku vyberáte práve v našej cestovnej kancelárii. Vám každoročne prinášame bohatú ponuku pobytových a poznávacích zájazdov, z ktorej si môže vybrať skutočne každý.

 


KDE NÁS NÁJDETE

Naše zájazdy si môžete kúpiť priamo v našich pobočkách v Bratislave (Dunajská 5, Špitálska 51, Krížna 19, Vajnorská 98/B, Prievozská 4/A - Apollo Business Centrum II, v Košiciach (Hlavná 106, Hlavná 31), v Trenčíne (Braneckého 8), v Žiline (Mariánske námestie 32), v Nových Zámkoch (M.R.Štefánika 15/B), v Poprade OC MAX, v Banskej Bystrici (Horná 32) a v Nitre OZC Max (Chrenovská 30) a Galéria MLYNY Nitra (Štefániková trieda 61), v Trnave (Horné Bašty 1, v Prešove OZC Max Prešov Vihorlatská 2/A) a prostredníctvom našich zmluvných predajcov po celom Slovensku, alebo aj "na diaľku", prostredníctvom ONLINE oddelenia - stačí zavolať na číslo 02/5720 5777 alebo napísať na online@kartago.sk.

DESTINÁCIE

V letnom katalógu 2011 nájdete širokú ponuku zájazdov umožnujúcich vychutnávať teplé slnečné počasie. Okrem Egypta, Tuniska, Turecka, Mallorky, Gréckych ostrovov - Kréta, Kos, Rhodos, a Zakynthos, Vám ponúkame aj tohtoročné novinky ako sú Maroko a Kalábria.

VŠETKO PRE KLIENTA

Aj pri príprave sezóny Leto 2011 sme sa riadili základnou myšlienkou - dosiahnuť pre nášho klienta optimálny pomer medzi kvalitou ubytovania, služieb a výslednou cenou zájazdu. Stále rastúci počet klientov je najlepším dôkazom toho, že pre Vás v našich cieľových destináciách vytvárame tie najoptimálnejšie podmienky.

ZĽAVY a VÝHODY

V našom katalógu nájdete opäť celú škálu výhod a zliav. Pri skorej rezervácii získate zľavu vo výške až 17 percent z katalógovej ceny zájazdu, alebo Vaše dieťa môže cestovať vo vybraných termínoch za cenu letenky. Určite oceníte aj zvýhodnenú ponuku 1 dospelý s 1 dieťaťom na prístelke pri vybraných hoteloch.

Naše skúsenosti z uplynulej sezóny potvrdzujú, že tieto zľavy oceňujete. Každým rokom rastie počet klientov, ktorí si výber svoje dovolenky nenechávajú na poslednú chvíľu a zároveň pri jej nákupe využívajú naše zvýhodnené podmienky. Budeme radi, ak si aj v tomto roku rezervujete Vašu dovolenku včas. Čím skôr tak urobíte, tým viac možností pri jej výbere Vám vieme ponúknuť.

 

Přečo u nás?

Prečo u nás?

Nezaplatíte ani o korunu viac
Cenu zájazdu si na úkor nášho klienta žiadnym spôsobom nenavyšujeme.
 
Informácie o dovolenke
O každom zájazde obdržíte na jednom mieste všetky dostupné informácie.
 
Nákup dovolenky z pohodlia domova
Ponuku zájazdov si môžete prezerať kdekoľvek Vás napadne. Doma, v práci či kaviarni.
 
Úspora času
Nemusíte chodiť do desiatok CK, aby ste si vybrali. 300 CK si môžete porovnať na super-last-minute.sk
 
Široká ponuka zájazdov, last minute dovolenky
Môžete vybrať behom chvíľky z ponuky 300 poistených CK.
Last minute zájazdy

Last minute zájazdy z Rakúska a Nemecka lákajú svojou nízkou cenou. Je to jeden zo spôsobov, ako ušetriť na dovolenke, last minute zájazdu bez toho, aby ste uberali na ich kvalite.
Služby spojené s týmto zájazdom i last minute sú v rovnakom rozsahu ako u bežného zájazdu, last minute. Takže pokiaľ vám nevadí rozhodovanie na poslednú chvíľu, stačí si vybrať z bohatej ponuky Last minute dovolenky.

Prečo sú dovolenky, zájazdy, Last minute tak lacné?
Cestovné kancelárie majú na každý zájazd vopred zaplatené kapacity jak v hoteloch, tak aj v lietadlách. Je pre nich teda samozrejme najvýhodnejšie, keď kapacity svojich zájazdov naplnia. Preto môžu tesne pred dňom odjazdu ponúkať last minute dovolenky za výrazne nižšie ceny. Potrebujú naplniť nevyčerpané kapacity. Pokiaľ si nepotrebujete dovolenku plánovať pol roka dopredu a radi si počkáte na nejakú skvelú ponuku last minute na poslednú chvíľu, sú zájazdy Last minute presne niečo pre vás.
Na čo netreba pri Last minute zabudnúť?
Ak si vyberiete nejaký Last minute zájazd, nezabudnite si vzhľadom k skorému odjazdu čo najskôr vyzdvihnúť všetky potrebné doklady, teda zmluvu, cestovné poistenie, doklad o zaplatení, letenku, voucher atd.