CK HYDROTOUR, cestovná kancelária

HYDROTOUR, cestovná kancelária a.s. bola založená v roku 1994 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. V roku 2004 bola pretransformovaná na súčasnú akciovú spoločnosť. V súčasnosti spoločnosť so sídlom v Bratislave podniká prostredníctvom 17 vlastných pobočiek a cca 600 províznych predajcov v celej SR.

Začiatkom roku 2005 sa vedenie spoločnosti rozhodlo expandovať aj do Českej republiky a stala sa spoločníkom s významným podielom na cestovnej kancelárii Happyland Bohemia, s.r.o. so sídlom v Prahe.

Cestovná kancelária ako mnoho iných cestoviek prechádzala určitým vývojom. Začínala s ponukou autokarových zájazdov na vtedy obľúbené Chalkidiki a jej prvou leteckou destináciou bolo grécke Tolo. Ďalším míľnikom bol ostrov Rodos, ktorý na slovenský trh priniesla ako prvá. Začínala so stovkami klientov a dnes sa toto číslo pohybuje v desiatkach tisícoch klientov ročne.

V súčasnosti patrí HYDROTOUR k jedným z najvýznamnejších touroperátov na Slovensku.

Filozofiou spoločnosti pre poskytovať najvyššiu kvalitu za prijateľné ceny pre čo najširšiu klientelu v starostlivosti česky a slovensky hovoriacich delegátov a animátorov. Cestovná kancelária sa dominantne zameriava na kvalitnú klubovú dovolenku najmä pre rodiny s deťmi.

Klub Markíza – tento projekt vznikol v roku 2001 ako rozšírenie služieb cestovnej kancelárie pre skvalitnenie rodinnej dovolenky. Dnes pracuje v destináciách každoročne cca 40 našich animátorov, ktorí sú veľmi obľúbení najmä detskými klientami. Klub Markíza ponúka prostredníctvom animátorov bohatý denný aj večerný animačný program pre deti aj dospelých, športové aktivity a zaujímavé aktivity pre deti od 4 do 15 rokov v miniklube.

V portfóliu cestovnej kancelárie sa nachádzajú letecké zájazdy najmä do oblasti Stredomoria a Egypta.

Cestovná kancelária HYDROTOUR si v súčasnosti získala dôveru a spolupracuje s takými renomovanými hotelovými sieťami ako sú napr. Grecotel, v Španielsku Insotel, RIU, Iberostar a neposlednom rade Mövenpick, Radisson, Hilton a iné.

Přečo u nás?

Prečo u nás?

Nezaplatíte ani o korunu viac
Cenu zájazdu si na úkor nášho klienta žiadnym spôsobom nenavyšujeme.
 
Informácie o dovolenke
O každom zájazde obdržíte na jednom mieste všetky dostupné informácie.
 
Nákup dovolenky z pohodlia domova
Ponuku zájazdov si môžete prezerať kdekoľvek Vás napadne. Doma, v práci či kaviarni.
 
Úspora času
Nemusíte chodiť do desiatok CK, aby ste si vybrali. 300 CK si môžete porovnať na super-last-minute.sk
 
Široká ponuka zájazdov, last minute dovolenky
Môžete vybrať behom chvíľky z ponuky 300 poistených CK.
Last minute zájazdy

Last minute zájazdy z Rakúska a Nemecka lákajú svojou nízkou cenou. Je to jeden zo spôsobov, ako ušetriť na dovolenke, last minute zájazdu bez toho, aby ste uberali na ich kvalite.
Služby spojené s týmto zájazdom i last minute sú v rovnakom rozsahu ako u bežného zájazdu, last minute. Takže pokiaľ vám nevadí rozhodovanie na poslednú chvíľu, stačí si vybrať z bohatej ponuky Last minute dovolenky.

Prečo sú dovolenky, zájazdy, Last minute tak lacné?
Cestovné kancelárie majú na každý zájazd vopred zaplatené kapacity jak v hoteloch, tak aj v lietadlách. Je pre nich teda samozrejme najvýhodnejšie, keď kapacity svojich zájazdov naplnia. Preto môžu tesne pred dňom odjazdu ponúkať last minute dovolenky za výrazne nižšie ceny. Potrebujú naplniť nevyčerpané kapacity. Pokiaľ si nepotrebujete dovolenku plánovať pol roka dopredu a radi si počkáte na nejakú skvelú ponuku last minute na poslednú chvíľu, sú zájazdy Last minute presne niečo pre vás.
Na čo netreba pri Last minute zabudnúť?
Ak si vyberiete nejaký Last minute zájazd, nezabudnite si vzhľadom k skorému odjazdu čo najskôr vyzdvihnúť všetky potrebné doklady, teda zmluvu, cestovné poistenie, doklad o zaplatení, letenku, voucher atd.