Lastminute Egypt 2015, Last minute 2015, San Andrés, Bali, Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Kuba, Mexiko, Dovolenka 2015, Isla Margarita, Dovolenky 2015, Satur, Chorvátsko, Brazílie, Kartágo tours, Zájazdy, Thajsko, Cestovné kancelária

Ponúkame len zájazdy, last minute a dovolenky poistených cestovných kancelárií a to za rovnaké ceny a so všetkými výhodami ako priamo v CK. Pomáhame Vám s výberom Vašej dovolenky 2015. Prajeme príjemný výber dovolenky, last minute zájazdu!

Vaša dovolenka 2015, last minute zájazdy z ponuky Slovenských cestovných kancelárií:
 

 

Špeciálná ponuka na last minute dovolenku a lacné letenky od najväčších nemeckých a rakúských cestovných kancelárií - odlety aj z Viedne. Všetky ceny sú vrátane poplatkov a TAX - neplatíte nič naviac.

V našej ponuke Lastminute Egypt 2015, Last minute 2015 San Andrés, Bali, Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote ,Fuerteventura, Kuba, Mexiko, Dovolenka 2015 Isla Margarita, Dovolenky 2015, Satur, Chorvátsko, Brazílie, Kartágo tours, Zájazdy, Thajsko, Cestovné kancelária, Egypt all inclusive, chorvátsko dovolenka, exotika, cestovanie, last minute dovolenka, dovolenka last minute, hydrotour, last minute dovolenky.

Přečo u nás?

Prečo u nás?

Nezaplatíte ani o korunu viac
Cenu zájazdu si na úkor nášho klienta žiadnym spôsobom nenavyšujeme.
 
Informácie o dovolenke
O každom zájazde obdržíte na jednom mieste všetky dostupné informácie.
 
Nákup dovolenky z pohodlia domova
Ponuku zájazdov si môžete prezerať kdekoľvek Vás napadne. Doma, v práci či kaviarni.
 
Úspora času
Nemusíte chodiť do desiatok CK, aby ste si vybrali. 300 CK si môžete porovnať na super-last-minute.sk
 
Široká ponuka zájazdov, last minute dovolenky
Môžete vybrať behom chvíľky z ponuky 300 poistených CK.
Last minute zájazdy

Last minute zájazdy z Rakúska a Nemecka lákajú svojou nízkou cenou. Je to jeden zo spôsobov, ako ušetriť na dovolenke, last minute zájazdu bez toho, aby ste uberali na ich kvalite.
Služby spojené s týmto zájazdom i last minute sú v rovnakom rozsahu ako u bežného zájazdu, last minute. Takže pokiaľ vám nevadí rozhodovanie na poslednú chvíľu, stačí si vybrať z bohatej ponuky Last minute dovolenky.

Prečo sú dovolenky, zájazdy, Last minute tak lacné?
Cestovné kancelárie majú na každý zájazd vopred zaplatené kapacity jak v hoteloch, tak aj v lietadlách. Je pre nich teda samozrejme najvýhodnejšie, keď kapacity svojich zájazdov naplnia. Preto môžu tesne pred dňom odjazdu ponúkať last minute dovolenky za výrazne nižšie ceny. Potrebujú naplniť nevyčerpané kapacity. Pokiaľ si nepotrebujete dovolenku plánovať pol roka dopredu a radi si počkáte na nejakú skvelú ponuku last minute na poslednú chvíľu, sú zájazdy Last minute presne niečo pre vás.
Na čo netreba pri Last minute zabudnúť?
Ak si vyberiete nejaký Last minute zájazd, nezabudnite si vzhľadom k skorému odjazdu čo najskôr vyzdvihnúť všetky potrebné doklady, teda zmluvu, cestovné poistenie, doklad o zaplatení, letenku, voucher atd.